Obsah

Na kole dětem jižní Moravou 2018

Datum konání:
16. 6. 2018
Typ akce:
"cykloakce pro veřejnost"
Místo konání:
Obec Hýsly - Hýsly

VEŘEJNÝ CYKLOVÝLET 2. ročník Sobota 16. června 2018, začátek v 9:00 - předpokládaný konec akce je 15:00 hod. Projekt na podporu onkologicky nemocných dětí je smyslem společné cyklistické vyjížďky "Na kole dětem jižní Moravou". PŘIDAT SE MŮŽE KAŽDÝ - NA KOUSEK, NEBO NA CELOU TRASU. Na všechny čeká odměna dobrého pocitu, že jste udělali něco pro sebe a zejména pro ty, kteří to potřebují. DOBROVOLNÝM STARTOVNÝM PODPOŘÍTE ONKOLOGICKY NEMOCNÉ DĚTI.

Zobrazit více

Pořad bohoslužeb Syrovín + Petice proti ratifikaci Úmluvy Rady Evropy o prevenci a biji proti násilí na ženách a domácímu násilí

Datum konání:
10. - 24. 6. 2018 začátek od 11:00
Typ akce:
"římskokatolická bohoslužba"
Místo konání:
Farní kostel Obrácení sv. Pavla - Syrovín

Farní kostel Obrácení sv. Pavla byl vybudován v roce 1714 - 1716 v raně barokním slohu a to na mimořádně zdárně vybraném místě na návrší v Syrovíně. Kostel je jednolodní s věží a s presbytářem. Takto situovaný kostel je nejen architektonicky nejvýznamnější stavbou v obci, ale i dominantou celé okolní krajině. Kostel je zařazen do Ústředního seznamu kulturních památek.

Zobrazit více

Seznam akcí v obci Syrovín pro rok 2018

Datum konání:
5. 2. 2018 - 1. 1. 2019 začátek od 00:00
Typ akce:
"degustace piv, degustace vín, hody, ostatní (gastronomie), pivní slavnost, lidová tradice, ukázka řemesel, cimbálová hudba, dechová hudba, folklor - lidové tradice, koncert, ostatní (hudba), taneční zábava, zpěv, sbory, akce pro celou rodinu, akce pro děti, karneval, ples, slavnost, běh, trhy, velikonoční výstava, výstava - vánoce a advent"
Místo konání:
obec Syrovín - Syrovín

Seznam akcí v obci Syrovín pro rok 2018

Zobrazit více