Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Zdeňka Austová
Starosta

Novinky

27.07.2017

Kam dál v kariéře? Udělej první krok za vysněným cílem.

Uprostřed různých životních situací je to právě profese, do které investujeme velké množství času. Cítíte se v ní tak, jak potřebujete? Jste spokojení, nebo hledáte změnu? Tápete při volbě vhodné školy? Možná hledáte radu, jak zlepšit pracovní podmínky ve stávající práci, nebo přemýšlíte o úplném restartu své kariéry? Buďte připraveni na pohovor Jak daleko jste na cestě k vysněné profesi? Kariérový poradce je tím, kdo může vaše kroky velmi usnadnit či usměrnit. Ať už jste z vesnice či z města, máte vysokoškolský titul nebo základní vzdělání. Situace na trhu práce se neustále mění. A vy musíte pružně reagovat.

Detail Aktuality

30.06.2017

Moravská vlajka a "Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje"

Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje - Historie moravské vlajky a její použití.

Detail Aktuality

25.05.2017 - 20.10.2017

VOLBY DO PARLAMENTU ČR 2017

Detail Úřední deska

27.04.2017 - 31.05.2037

Příjem dokumentů v digitální podobě

Detail Úřední deska